Apartament nou – prima închiriere | 2 cam. 54 mp | Livezeni
- 400€
- 400€
Prezentare generală
- Apartamente
- 2
- 1
- 2025
Descriere
Vă oferim spre închiriere apartament la prima folosință, situat într-un bloc nou cu acces securizat, la intrarea în Livezeni, într-o zonă liniștită și aerisită, aproape de viitorul Spital Universitar, Clinica Hiperbară și supermarketul Penny Market.
Locuința este ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește confort, liniște și dotări moderne.
Caracteristici
– 54 mp suprafață utilă
– etaj 3 (mansardat)
– balcon cu vedere panoramică
– apartament complet nou – prima închiriere
Dotări
– încălzire în pardoseală
– aer condiționat
– video interfon
– acces în complex cu barieră
– loc / locuri de parcare rezervate
La Prime Properties, fiecare tranzacție înseamnă mai mult decât o simplă achiziție – este un proces complet, în care colaborăm cu cei mai buni profesioniști: notari, avocați, evaluatori, specialiști în certificate energetice și consultanți de credite imobiliare.
Astfel, atunci când alegi o proprietate prin noi, primești la pachet siguranță, transparență și servicii impecabile pe tot parcursul drumului tău către casa ideală.
Ne dedicăm 100% fiecărui client, iar asta se reflectă în rezultate și în încrederea pe care o primim înapoi prin recomandările lor.
Această proprietate nu este exact ceea ce cauți?
Lasă-ne să îți găsim alternativa potrivită. Agentul tău Prime îți va oferi soluții avantajoase, adaptate stilului tău de viață.
Contactează-ne astăzi. Până acum nu am dezamăgit niciun client – și nu vom începe cu tine.
Comision: 50% din valoarea unei chirii lunare.
Detalii
Adăugat în mai 17, 2026 la 2:03 pm- ID BDC-3024210
- Preț 400€
- Suprafață proprietate 54
- Camere 2
- Băi 1
- Anul construcției 2025
- Tip proprietate Apartamente
- Tip tranzacție De închiriat
Adresa
- Oraş: Livezeni
- Județ: Mureș
- Ţară: România
Scor Pietonal
Programați o vizionare
Informații de contact
Vizualizați anunțurile- Cristian Cochisă
- 0726332266WhatsApp















