Teren construcții casă lângă Atrium Mall direct de la dezvoltator
- 59.119€
- 59.119€
Prezentare generală
- Terenuri
- 338
Descriere
Comision 0%
Pentru doar 140 de familii a sosit oportunitatea mult așteptată, aceea de a putea cumpăra parcele de teren în zona din Arad cu cea mai mare rată de dezvoltare.
Noul cartier rezidențial RED 9 dezvoltat de ARED, la 1 minut de Atrium Mall și AFI, cuprinde deja blocuri de locuințe și un viitor cartier select și exclusivist de case, cu incintă privată, securizată, la standarde occidentale, a cărui start este acum, oferindu-ți și posibilitate de investiție pe termen mediu-lung.
În noul cartier urmează a fi construite zone verzi cu parcuri și un teren multisport (Fotbal, tenis, baschet, volei) + piste de alergat și pentru bicicletă, precum și alte zone comerciale *ca model de organizare avem un cartier din Budapesta*
Visul tău de a locui la casă într-un cartier select, în incintă privată, cu acces controlat prin bariere și paznic este la un telefon distanță, sună-mă la 0724694458 Dorel Vereș consultant imobiliar Acasă Arad/ARED Birou Centru Bdul Decebal 2.
Detalii
Adăugat în mai 25, 2026 la 4:58 pm- ID BDC-1788004
- Preț 59.119€
- Suprafață teren 338
- Tip proprietate Terenuri
- Tip tranzacție De vânzare
Adresa
- Oraş: Arad
- Județ: Arad
- Ţară: România
Calculator ipotecar
- Avans
- Suma împrumutului
- Rată lunară
- Impozit pe proprietate
- Asigurare de locuință
Scor Pietonal
Programați o vizionare
Informații de contact
Vizualizați anunțurile- Dorel Veres
- 0724694458WhatsApp














