Apartament 2 Camere Recent Renovate – Cartier Cornișa
- 450€
Prezentare generală
- Apartamente
- 2
- 1970
Descriere
Cauți un apartament primitor, într-una dintre cele mai căutate zone din Târgu Mureș? Vă propunem spre închiriere pe termen lung un apartament cu 2 camere situat pe strada Nicolae Grigorescu, într-o locație liniștită, cu o vedere frumoasă către platou.
De ce să alegi acest apartament:
Stare Impecabilă: Apartamentul a fost recent renovat integral, fiind pregătit să ofere un mediu proaspăt și modern.
Dotări Complete: Locuința este echipată cu electrocasnice noi, inclusiv aer condiționat pentru confort termic în zilele călduroase, cuptor electric și mașină de spălat.
Confort & Liniște: Situat la etajul 4/4, într-o zonă liniștită, apartamentul oferă intimitate și o panoramă plăcută.
Poziționare: Cartierul Cornișa este ideal pentru cei care doresc proximitate față de unitățile spitalicești, universități și centrul orașului, beneficiind de un acces facil la toate punctele de interes.
Detalii financiare:
Chirie: 450 EUR / lună.
Garantie: 1 lună de chirie
Comision: 50% din valoarea unei chirii.
Promisiunea Prime Properties: Vă oferim siguranță, transparență și servicii impecabile pe tot parcursul drumului către casa ideală. Dacă această proprietate nu corespunde nevoilor dumneavoastră, lăsați-ne să găsim alternativa potrivită stilului dumneavoastră de viață.
📞 Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă rugăm să ne contactați!
Detalii
Adăugat în iunie 14, 2026 la 2:22 am- ID BDC-3165141
- Preț 450€
- Suprafață proprietate 55
- Camere 2
- Anul construcției 1970
- Tip proprietate Apartamente
- Tip tranzacție De închiriat
Adresa
- Oraş: Târgu Mureș
- Județ: Mureș
- Ţară: România
Scor Pietonal
Programați o vizionare
Informații de contact
Vizualizați anunțurile- Cristian Cochisă
- 0726332266WhatsApp

